Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Výtvarné spektrum 2018

Dátum: 16.02.2018
Autor: Podduklianske osvetové stredisko
Výtvarné spektrum 2018
Výtvarné spektrum je celoštátna postupová súťaž neprofesionálnej výtvarnej tvorby, určená pre mládež (od 15 rokov) a dospelých. Je najstaršou a najprestížnejšou súťažou v oblasti neprofesionálnej výtvarnej tvorby v Slovenskej republike .

Výtvarné spektrum je celoštátna postupová súťaž neprofesionálnej výtvarnej tvorby, určená pre mládež (od 15 rokov) a dospelých. Je najstaršou a najprestížnejšou súťažou v oblasti neprofesionálnej výtvarnej tvorby v Slovenskej republike .Podporuje rozvoj záujmovej umeleckej činnosti, neprofesionálnej výtvarnej tvorby vo všetkých žánroch - kresba, grafika, maľba, kombinovaná technika, plastika (drevo, kameň, kov a pod.), úžitková tvorba(šperk, keramika, textil), práce intermediálneho charakteru (fotografický záznam akčného umenia, land-artu a pod.), počítačová grafika a osobitne v samostatnej súťažnej kategórii D (insita, art brute, naivné umenie, umenie outsiderov). Tohtoročná regionálna výstava Výtvarné spektrum 2018 bude v spoločenskej sále kultúrneho strediska v Stropkove od 23.februára do 16.marca 2018

Prílohy

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.