Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Hviezdoslavov Kubín 2022 - vyhodnotenie okres Svidník

Dátum: 01.04.2022
Autor: Podduklianske osvetové stredisko
Hviezdoslavov Kubín 2022 - vyhodnotenie okres Svidník

okresná súťaž v prednese poézie a prózy

Recitátori z okresu Svidník z 12tich základných a 3 stredných škôl sa stretli v nových priestoroch Podduklianskeho osvetového strediska vo Svidníku 31. marca 2022.  

 

I. kategória – poézia

1. miesto: Natália Cuperová, Spojená škola vo Svidníku

2. miesto: Radka Čorbová, ZŠ v Giraltovciach

3. miesto: Pavol Lechman, Súkromná ZŠ v Giraltovciach

3. miesto: Tobias Max Potičný – ZŠ Komenského vo Svidníku

 

I. kategória – próza

1. miesto: Alžbeta Beáta Filová, ZŠ v Giraltovciach

2. miesto: Nina Sokolová, ZŠ v Kračúnovciach

3. miesto: Martin Pastyrčák, Spojená škola vo Svidníku

3. miesto: Martin Maťaš, Súkromná ZŠ v Giraltovciach

 

II. kategória – poézia

1. miesto: Milan Maťaš, Súkromná ZŠ v Giraltovciach

2. miesto: Marianna Kovaľová, ZŠ Karpatská vo Svidníku

2. miesto: Vanesa Paligová, Spojená škola vo Svidníku

 

II. kategória – próza

1. miesto: Linda Liptáková, Súkromná ZŠ v Giraltovciach

2. miesto: Karin Brenišinová, ZŠ Komenského vo Svidníku

2. miesto: Martina Švrčková, ZŠ v Giraltovciach

 

III. kategória – poézia

1. miesto: Lucia Onofrejová, Súkromná ZŠ v Giraltovciach

2. miesto: Katarína Vygodová, Spojená škola vo Svidníku

3. miesto: Timea Paligová, ZŠ Komenského vo Svidníku

Tamara Rešetárová, ZŠ Karpatská vo Svidníku - cena poroty za prezentáciu vlastnej tvorby

 

III. kategória – próza

1. miesto: Sabína Hošková, Spojená škola vo Svidníku

2. miesto: Timea Lechmanová, Súkromná ZŠ v Giraltovciach

3. miesto: Karolína Kaliňáková, ZŠ Karpatská vo Svidníku

 

IV. kategória – poézia

1. miesto: Patrik Leškanič, Gymnázium DH vo Svidníku

 

IV. kategória – próza

1. miesto: Michaela Surdeníková, Gymnázium DH vo Svidníku

2. miesto: Lívia Feňaková, Spojená škola – Gymnázium v Giraltovciach

3. miesto: Emma Miňová, Spojená škola – Obchodná akadémia vo Svidníku

 

Detské recitačné kolektívy

1. miesto s priamym postupom: STOPY, Súkromná ZŠ v Giraltovciach

1. miesto s návrhom na postup: Slniečka z 3.B, ZŠ v Giraltovciach

 

Recitátori umiestnení na prvom mieste a oba detské recitačné kolektívy postupujú do krajského kola, ktoré sa uskutoční 27. - 29. apríla 2022 v Divadle Jonáša Záborského v Prešove.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.