Podduklianske osvetové stredisko
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Vesmír očami detí 2021 - vyhodnotenie

Vesmír očami detí 2021 - vyhodnotenie
vyhodnotenie výtvarnej súťaže pre okresy Svidník, Stropkov a Bardejov 

VÝTVARNÁ SÚŤAŽ  „VESMÍR  OČAMI  DETÍ  2021 “

      Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove v spolupráci s hvezdárňami, okresnými astronomickými kabinetmi, centrami voľného času a regionálnymi osvetovými strediskami organizuje v roku 2021 už tridsiaty šiesty ročník výtvarnej súťaže „Vesmír očami detí“. Pre okresy Svidník, Stropkov a Bardejov regionálne kolo zabezpečilo Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku.

        Do regionálneho kola súťaže sa zapojilo 29 základných, materských a základných umeleckých škôl z okresov Svidník, Stropkov a Bardejov s počtom prác 211.

      Odborná porota, ktorej predsedom bol Mgr. art. Tomáš Olijár a jej  členmi Ing. arch. Pavel Mochnacký, Gabriela Madejová a Katarína Grúsová vybrali v jednotlivých kategóriách päť rovnocenných prác za jednotlivé okresy v piatich kategóriách, ktoré postupujú do celoslovenského kola súťaže v Hurbanove.

                    

Postupujúci v jednotlivých kategóriách

okres Svidník

  1. kategória

Linda Kseničová, MŠ Ľ. Štúra, Svidník

Gréta Bojkasová, MŠ Ľ. Štúra, Svidník

Lýdia Bejdová, 8.mája, Svidník

Kristína Zasadová, MŠ Stročín

Mathias Juhas, MŠ Giraltovce

  1. kategória

Emília Mindoková, ZŠ Kračúnovce

Samuel Cina, ZŠ Cernina

Damián Revický, CZŠ sv. Juraja, Svidník

Dávid Barvirčák, CZŠ sv. Juraja, Svidník 

Michael Barkoci, CZŠ sv. Juraja, Svidník

  1. kategória

Viktória Vachnová, ZŠ  Karpatská, Svidník

Emma Vančišinová, ZŠ Karpatská, Svidník 

Tatiana Hudáková, ZŠ Kračúnovce

Gregor Kuzmiak, CZŠ sv. Juraja, Svidník

Michaela Karalová, CZŠ sv. Juraja, Svidník

  1. kategória

Andrea Dreveňáková, SZUŠ Kračúnovce

  1. kategória

Kamila Frajtková, SZUŠ Kračúnovce

Janka Lechmanová, SZUŠ Kračúnovce

Nelly Barilíková, ZUŠ Svidník

Viktória Vachnová, ZUŠ Svidník

Daniela Kuchciková, ZUŠ Svidník 

 

Postupujúci v jednotlivých kategóriách

okres Stropkov

  1. kategória - neúčasť
  2. kategória

Stelka Haraščáková, ZŠ  Konštantínova, Stropkov

Antónia Patkaňová, ZŠ Bukovce

Nikola Pavlíčková, ZŠ Mlynská, Stropkov

Bianka Pecuchová, ZŠ Chotča

Kamila Šaková, ZŠ Bukovce

  1. kategória

Nela Ivančová, ZŠ  Mlynská Stropkov

Marián Demeter, ZŠ Hrnčiarska, Stropkov

Simona Semančíková, CZŠ sv. Petra a Pavla, Stropkov

Jakub Baran, ZŠ Hrnčiarska, Stropkov

Ema Gajdošová, CZŠ sv.Petra a Pavla, Stropkov

  1. kategória

Lea Hančáková, Súkromná ZUŠ, Stropkov

Juliána Soóšová, ZUŠ F. Veselého, Stropkov

Denisa Lehocká, ZUŠ F. Veselého, Stropkov

Olívia Šotíková, ZUŠ F. Veselého, Stropkov

Bianca Lehocká, ZUŠ F. Veselého, Stropkov  

  1. kategória

Hana Hybelová, ZUŠ F. Veselého, Stropkov

Katarína Prusáková, ZUŠ F. Veselého, Stropkov

Karolína Komišaková, ZUŠ F.Veselého, Stropkov

Timea Verbová, ZUŠ F. Veselého, Stropkov

Sára Mária Mačejová, ZUŠ F. Veselého, Stropkov

Postupujúci v jednotlivých kategóriách

okres Bardejov

 

  1. kategória - neúčasť
  2. kategória

Marko Peter Majcher, ZŠ Smilno

Zuzana Kravčuková, ZŠ Hertník

Marián Billý, ZŠ Hrabské

Emka Oravcová, ZŠ Kľušov

Viktória Grobarová, ZŠ Kľušov

  1. kategória

Klára Katreničová, ZŠ Hertník

Ella Harčarufková, ZŠ Hertník

Tímea Horvathová, ZŠ Hertník

Viktória Gerčáková, ZŠ Hertník

Viktória Gerčáková, ZŠ Hertník

  1. kategória - neúčasť
  2. kategória – neúčasť